Vítejte na stránkách - Vsara.com
Home Kalendář Všechny kluby Help Uživatelé
Nick:
Heslo:
Registrace

Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7 Warning: mysql_fetch_array() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /mnt/web-data2/vsara_com/public_html/www/menu_leve3.php on line 7
Kontakt
vsara@vsara.com

Srazy v klubu Podraz jsou setkáním lidí, kteří si rádi hrají, nebo se zajímají aktivně či pasivně o některé části BDSM a jejich přátel. Jde hlavně o zábavu, relaxaci, poohlédnutí se po nových hračkých, seznámení se s lidmi podobných zájmů, o show.

Bývají tematicky zaměřené a bývají v kostýmech. Ale kostýmy a ani zapojení se do show není v žádném případě povinnost. Kostýmy krásně dokreslují atmosféru celého srazu a je příjemné, když je co nejvíce lidí má. Jsou slušností, vůči těm, kteří si dají tu práci, kostým vymyslí a vyrobí.

Pro účast na většině srazů je nutný ručitel, tedy někdo koho znáte osobně a může se za vás zaručit. Tato restrikce nemá za účel znesnadnit přístup na srazy, ale zamezit přístupu lidí, kteří by přišli civět jako do cirkusu. Kteří o problematice nic neví a kteří by mohli rušit probíhající program a nebo soukromé hrátky účastníků. Není příjemné, když vám u hlavy stojí trouba a strká do partnerky se slovy: "Hele Máňo, koukej, no voni se snad mlátěj nebo co," a ještě horší jsou stavy, když se neinformovaný trouba snaží obět zachraňovat. ... Tedy tato restrikce je právě pro váš klid a pohodu na srázku. Skvělý článek o chování na srazech je na Ds Life.. vřele doporučuji k prostudování. Jak se chovat na srazech?

Známé lidičky hravě seženete na diskusních serverech a nebo na chatech. .... Např.:

http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=bdsm

http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=bondage

http://www.lopuch.cz/klub.php?klub=srazy____workshopy_bdsm

Nebo celý diskusní server venující se BDSM

http://www.ds-life.cz

Chaty

http://www.Xchat.cz

http://www.xko.cz

v obou případech místnost Mučírna.

Většina fotografií ve fotogalerie na mých stránkách je pořízena na srazech. Ale nemusíte se plašit. Všechny fotografie mám nejprve od zobrazených schválené k publikaci. Na srazech smí fotit jen mnou autorizovaní fotografové a to jsou lidi, kterým věřím a mohu se za ně zaručit, že fotografie pošlou jen a výhradně zobrazeným a je-li na fotografii více lidí, všichni si vzájěmně musí dát souhlas.

Podmínky účasti na srazu jsou tedy:
1. Vůbec s sebou nebrat žádné zařízení na záznam zvuka a ani obrazu.
2. Nošení vizitek s nickem (pokud není určeno jinak)
3. Chovat se slušně a ohleduplně ke všem účastníkům.
4. Nenosit s sebou žádné střelné zbraně.
5. Nekonzumovat žádné drogy vyjma těch státem tolerovaných (alkohol, kofein, nikotin ... atd..)
6. ZAREGISTROVAT se. Bez registrace budou dovnitř puštěni jen ručitelé a ti, kteří přijdou přímo s ručitelem a to jen v případě, že nebude naplněna kapacita srazu předem registrovanými.

Sraz je v podstatě mejdan mnou a mými přáteli organizovaný pro naše přátele. Není veřejnou akcí a na účast na něm není tedy žádný nárok. Účastí na něm potvrzujete, že podmínky účasti znáte a budete se jimi řídit. Pokud vám nějaká nesedí .. je na vás rozhodnout se pro jiný typ srazíku.